13. Bystřická jízda Zity Svobodové

23.05.2014 16:00
Letní Bystřická jízda jela na plný plyn !
 
Celý víkend 23.-25. května Areál Sportu v Bystřici nad Perštejnem praskal ve švech nejen velkou účastí 220 žen z celé ČR a SR na tomto víkendu, ale také obrovskou
energií a výbornou atmosférou, kterou vytvářeli všichni přítomní, kteří si přijeli užít víkend naplno !
Od pátku do neděle se cvičilo, plavalo, relaxovalo na masážích a dalších procedurách, využívalo slunného počasí k procházkám i  k odpočinku a nouze nebyla ani o večerní zábavu - grilování, hudba, zpěv, tanec.
Sobota patřila našim partnerům, kteří nabídli ženám služby, poradenství, ale i své produkty.  
O pestrý cvičební program se postarali TOP lektoři, které si vždy do Bystřice zveme včetně stálého týmu lektorek, velmi oblíbených a již ne našich akcích nepostradatelných.
Nádherné lekce taneční i posilovací, port de bras v podání naší stálice oblíbené TOP prezentérky ve světě Zuzky Švíkové si nikdo nenechal ujít.
Také hosta, který byl na akci u nás poprvé LEU Grančič. Ta uchvátila nejen svým dance aerobicem, ale hlavně novinkou Deep Work.
Vojta Lacko a jeho Musical Dance rozzářil všem úsměv na tváři a neskutečně svou lekcí ženy pobavil a rozehřál.
Milan Ondruš už patří k našim oblíbencům na akci a tak Dance aerobic a novinka TABATA byla pro ženy nezbytnými lekcemi, které si s Milanem užívali při nedělním dopoledni.
Nová členka Lucie Smetanová předvedla FIT dance a sklidila velký úspěch.
Naše stálice podií  Simona Vlachová, Dana Mikesková, Alena Malachová a na Aquaerobic výtečná Magda Mifková ženy po celý víkend nabíjely energií a jedinečnou
atmosférou a hlavně profesionálními lekcemi.   
Obrovský dík patří partnerům akce, kteří přijeli v sbotu se svými prezentačními stánky, nabídkou služeb, věnovali dárky pro účastnice a bohatou tombolu.
Poděkování patří i celému organizačnímu týmu Relax, aerobic, fitness a pracovníkům Areál sportu v Bystřici za dokonalou péči po celý víkend.
Je radost s Vámi se všemi spolupracovat ! :-)

 

odkaz na fotky  ZDE
odkaz na video ZDE