Novinky

SEMINÁŘ

17.03.2012 14:00
Chcete se cítit vitálně a fit? Potřebujete zhubnout, zformovat postavu nebo jen pomoci od bolesti zad? Tak je tato přednáška určená právě Vám!!! Přijďtě pro rady i pomoc do Studia COOL, Nedvědice 103 prostory "coolničky" v sobotu 17.3.2012 ve 14:00 Nabízíme Vám: - diagnostiku těla - sestavení...
Celý článek
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Chcete se cítit vitálně a fit, zbavit se přebytečných kil, zformovat postavu nebo jen pomoci od bolesti zad?

Jsme tu pro Vás!!!

Zpracujeme Vám diagnostiku Vašeho těla, sestavíme Vám jídelníček i cvičební plán.

Jmenuji se Lucie a celý život bojuji s nadváhou. Vyzkoušela jsem mnoho různých diet, od trýznění se hlady po dělenou stravu, tukožroutskou polévku či vyřazení pečiva z jídelníčku. I když jsem dosáhla uspokojivého výsledku, po chvíli se dostavil nenáviděný JO JO efekt.
Jako nadšená sportovkyně a instruktorka aerobiku mám pohybu dostatek, ale i přesto jsem se necítila dobře, chyběla mi energie, byla jsem unavená a kila dolů nešla.
Až změna jídelníčku byla ta správná věc. Začala jsem pracovat s osvědčeným individuálním konceptem správné výživy, který byl navržen přesně pro mne a mou vytíženost.

Úprava jídelníčku s dostatečným a efektivním pohybem mi pomohli váhu snížit, únava zmizela a s ní i chutě na sladká i kalorická jídla.

A přesně s tímto Vám chci také pomoci. Společně zjistíme, co právě pro Vás je klíčové, aby jste dokázali zhubnout bez jo jo efektu, stresu a zbytečného trápení se. Naučím Vás se správně orientovat v potravinách, doporučím vhodnou pohybovou aktivitu... uvidíte, že společně to zvládneme!

Váš osobní výživový poradce, Lucie Blechová

 Kontakt

Lucie Blechová

Hodějice 256
Slavkov u Brna
684 01

Dolní Čepí 3
Nedvědice
59262, Žďár nad Sázavou

Schůzky dle dohody - Žďársko, Bystřicko, Tišnovsko, Brno a Vyškov

+420 777901330